Українські лікарі пройдуть стажування у турецькій клініці

Українські лікарі пройдуть стажування у турецькій клініці

За сприяння Національного руху «За трансплантацію» та Генерального консула України в Стамбулі Олександра Гамана українські лікарі-гемотологи пройдуть стажування у турецькій клініці.

Сьогодні розпочинається стажування в онкогематології однієї з найбільших турецьких клінік. Лікарі гематологічного відділення Київського обласного онкодиспансеру будуть переймати досвід зарубіжних лікарів у проведенні Гапло- та Алотрансплантацій кісткового мозку, спостереження та лікування пацієнта після трансплантації.

Подальша комунікація між українськими та турецькими лікарями дозволить правильно спостерігати пацієнтів після ТКМ (це дасть можливість скоротити час перебування українського пацієнта за кордоном).

На сьогоднішній день, дорослим пацієнтам із захворюваннями крові, які потребують трансплантацій від родинних чи неродинних донорів, допомогти в Україні не можуть. Ряд причин не дозволяє проводити такі операції в Україні. Тож наразі перед лікарями обласної лікарні стоїть декілька завдань:

–          Навчитися спостерігати пацієнтів після ТКМ. Це дозволить нашим громадян період реабілітації після трансплантації кісткового мозку проходити в Україні, під наглядом наших лікарів.

–          Налагодити комунікацію із зарубіжними лікарями. Це допоможе консультуватися з приводу стану пацієнта онлайн.

–          Розвивати напрямок трансплантації кісткового мозку в Україні. Адже наші лікарі готові та прагнуть рятувати українців. А турецькі спеціалісти готові ділитися досвідом.

Зараз обласна онкогематологія готується запустити аутологічну трансплантацію кісткового мозку. Це перший крок, який роблять лікарі для розвитку та поліпшення якості медичних послуг. Національний рух “За трансплантацію” сприятиме у забезпеченні відділення всім необхідним обладнанням.

«Цим стажуванням ми розпочинаємо кропіткий але важливий шлях до розвитку трансплантації кісткового мозку в Україні. Поки урядники будують плани, ми починаємо конкретні дії. Ми прагнемо, аби українці більше не шукали порятунку за кордоном, а могли отримати шанс на порятунок в українських лікарнях», – сказав голова Національного руху “За трансплантацію” Юрій Андреєв.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close