Трансплантації в Україні – бути!

Слайд1Слайд2Слайд3Слайд4Слайд5Слайд6Слайд7Слайд8Слайд9

Презентація маштабного проекту “Трансплантації – бути!”

Збір коштів на реконструкцію гематологічного відділення

Трансплантація кісткового мозку (ТКМ) – це процедура, яка використовується при лікуванні, як дорослих, так і дітей які страждають на лейкоз (рак крові), а також при апластичнії анемії, лімфомах, множинною мієломою, та іншими серйозними порушеннями імунітету.

В Україні частково роблять лише “ауто-ТКМ”. Це коли людині пересаджують власний кістковий мозок. Така операція показана лише при певних діагнозах. Річна потреба в Україні приблизно 600-700 таких операцій, а роблять у нас лише 100-150. Іншим пацієнтам доводиться знаходити 30-35 тис.у.о. та їхати за кордон, або повільно помирати вдома…

Решта трансплантацій – це “алло-ТКМ” родинна та неродинна. І ось такі операції в Україні дорослим пацієнтам не роблять взагалі. Навіть якщо у важкохворої людини є рідні брат чи сестра, які підходять як донори – все одно доводиться шукати гроші та їхати за кордон. У нас немає стерильних боксів та належних умов для таких операцій. Родинна трансплантація за кордоном коштує 80-100 тис.у.о., неродинна 100-120 тис.у.о. Річна потреба в Україні, відповідно, 200-300 та 100-200 таких трансплантацій. За кордон вдається виїхати лише кільком десяткам пацієнтів, своїм або державним коштом. Інші – помирають. І цієї статистики ніхто не веде.

Є вихід – створити умови для проведення ТКМ в Україні.

Це буде в десятки разів дешевше, як для держави, так і для пацієнта.

Загальна площа реконструкції – 1000 кв.м. Вартість повної реконструкції – 40 мільйонів гривень. Це вартість 10-15 трансплантацій кісткового мозку за кордоном. Лише за один минулий рік ми відправили в сусідні країни на ТКМ більше сотні пацієнтів.

За ці гроші ми можемо створити стерильні бокси і відремонтувати відділення онкогематології, створивши належні умови для проведення трансплантацій кісткового мозку. Тоді у важкохворих пацієнтів зявиться шанс отримати необхідну медичну допомогу в Україні. І тільки за один рік роботи такого відділення ми з вами врятуємо 30-40 людей! А ще це дасть можливість економити кошти пацієнтів та держави. Нам під силу створити європейські умови для проведення таких операцій!

Добре лікуватися за кордоном, так можуть думати лише ті, хто там не лікувався. Там гарні умови і чудові лікарі, але жити місяцями на відстані тисячь кілометрів від рідних, чужа мова… це аж ніяк не мрія. А ще – весь цей час ходити з протягнутою рукою і збирати кошти, тому що оплата за такі медпослуги – це сотні тисяч доларів, непідйомні для звичайної української родини. Робити трансплантацію кісткового мозку в Україні теж реально, якщо створити відповідні умови.

Підтримайте наш проект «Трансплантації – бути!». Навіть, не наш, а проект всіх гематологічних онкохворих. Проект передбачає реконструкцію гематологічного відділення Київського обласного онкодиспансеру зі створенням асептичних боксів для проведення ткм!

Забігаючи на перед, відповімо на запитання, хто ж проводитиме такі операції в Україні. За сприяння ГО «Національний рух «За трансплантацію» лікарі та медсестри гематологічного відділення ВЖЕ пройшли стажування за кордоном. Окрім того, зарубіжні гематологи, які сьогодні рятують наших українців, погодились допомагати нашим лікарям із проведенням таких операцій.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close