Алею життя висадили в Миколаєві

Алею життя висадили в Миколаєві

У суботу, 10 листопада, на території Миколаївської обласної лікарні (м. Миколаїв, вул. Київська, 1) пацієнти із пересадженими органами висадили дерева, створивши «Алею життя».

Алея – це символ зародження нового життя, яке стало можливим завдяки людській жертовності. Українці, які вже живуть із донорськими органами таким чином хочуть вшанувати і подякувати тим, хто став для них порятунком.

Захід проходить за ініціативи ГО «Національний рух «За трансплантацію» та БО БФ «Фонд сім’ї Андреєвих».

На Алеї життя висаджено 20 дерев

Довідка. Подібні акції проводять у всіх країнах світу, де розвинута трансплантація. Нещодавно Алея життя з’явилась і у Молдові, де цього року проводили Європейський День донорів органів. У багатьох клініках світу також існують стіни пам’яті, де пишуть імена кожної людини, яка після смерті стала донором. Таким чином суспільство висловлює подяку за врятоване життя. Перше вшанування пам’яті вже пройшло в м. Києві.

Популяризація донорства – це основна місія ГО «Національний рух «За трансплантацію». Ми дуже сподіваємося, що система буде налагоджена і трансплантація в Україні запрацює, і колись ми зможемо займатись лише популяризацією. Ініціатором проведення заходу в місті Миколаєві є член Руху «За трансплантацію» Ксенія Щиголь – це українка з індійським серцем.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close