В Одесі з‘явиться «Алея Життя»!

В Одесі з‘явиться «Алея Життя»!

В  Одесі 17 квітня 2019 року на території Михайлівського скверу (вул. Скісна, 20) пацієнти із пересадженими органами висадять дерева, створивши «Алею Життя»

Алея – це символ зародження нового життя, яке стало можливим завдяки людській жертовності. Українці, які вже живуть із донорськими органами таким чином хочуть вшанувати і подякувати тим, хто став для них порятунком. Захід проходитиме за ініціативи ГО «Національний рух «За трансплантацію», БО БФ «Фонд сім’ї Андреєвих» та Благодійного фонду «Пчелка».

Популяризація донорства це основна місія ГО «Національний рух «За трансплантацію». Ми дуже сподіваємося, що система буде налагоджена і трансплантація в Україні запрацює, і колись ми зможемо займатись лише популяризацією. «Алея життя» як знак пошани всім донорам має бути в кожному місті.  

БФ «Пчелка» підтримує такі ініціативи та започатковує традиції пошани мужніх та сміливих людей у місті Одесі. Громадяни з донорськими органами живуть серед нас, крім того багато людей, які виявили бажання пожертвувати свої органи для спасіння іншого життя.

Довідка. Подібні акції проводять у всіх країнах світу, де розвинута трансплантація. «Алея життя» також є і у Молдові, вона з‘явилась минулого року у Європейський День донорів органів. У багатьох клініках світу також існують стіни пам’яті, де пишуть імена кожної людини, яка після смерті стала донором. Таким чином, суспільство висловлює подяку за врятоване життя. В Україні перше вшанування пам’яті вже пройшло в м. Києві та м.Миколаєві

Контактна особа для преси: Ващенко Ганна 0674529352

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close