Одеську Алею життя створено!

Одеську Алею життя створено!

Вже третя в Україні алея вшанування донорів вчора з’явилася в Одесі. Діти та дорослі, чиє життя стало можливим завдяки жертовності інших людей, висадили яблуні у Михайлівському сквері.

Національний рух “За трансплантацію” та БО БФ «Фонд сім’ї Андреєвих» започаткували традицію створення таких алей восени 2018 року. Ми розпочали зі столиці, потім був Миколаїв. І ось – Одеса!

Наша організація дякує Благодійному фонду “Пчелка” за підготовку всіх оргмоментів, без вас цієї події не відбулося б!

Також дякуємо всім, хто сьогодні зміг бути присутнім на заході, хто виявив бажання посадити дерево, щоб таким чином сказати «ДЯКУЮ ЗА ЖИТТЯ».

Дякуємо Iulia Iatco, яка приїхала аж з Молдови, поділилась досвідом наших сусідів, які вже випередили нас у розвитку трансплантологію.

Дякуємо чиновникам, депутатам Одеси та Одеської області за небайдужість до теми донорства, за підтримку!

“Знаєте, не втомлююся повторювати, що найбільше нас надихнув саме Європейський день донорства у Молдові, до якого ми з Ірина Андреєва долучилися у жовтні 2018 року. Я мрію, щоб Алеї життя були створені у всіх містах України. Адже саме таким способом найкраще можна пояснити суспільству, наскільки важливим є розвиток трансплантації в Україні, популяризація донорства. Упевнений, що вже невдовзі ми будемо анонсувати про черговий захід – створення Алеї життя в іншому місті нашої держави” – висловив думку голова організації Юрій Андреєв

Історії людей, які живуть із донорськими органами завжди надихають інших боротися з хворобою, дають той промінь надії, запал та енергію. Вчора до нашого заходу долучились і дітки, які пройшли складний шлях лікування, побороли недуг та живуть абсолютно повноцінним життям. Ця радість у їхніх очах, радість їхніх батьків, братів та сестер…це дійсно надихає!

А ще, важливість створення таких алей у тому, що людина із донорським органом може висловити подяку. Адже майже завжди пацієнт не знає, як звали того, чиє серце б’ється у грудях, чиї легені дозволяють вдихати аромат весіннього цвітіння дерев, чия нирка чи печінка дозволяють жити далі, мріяти, радіти, любити… Висаджене дерево – символ безкінечної подяки за жертовність. 

Символічна Алея вшанування пам’яті донорів щодня нагадуватиме українцям про цінність життя. Нехай дерева ростуть та приносять плоди!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close