Assisto розширює співпрацю, щоб бути поруч з тими жінками, які потребують професійної психологічної підтримки після окупації

Команда проєкту Assisto від Фонд сім’ї Андреєвих та КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги Немішаївської громади підписали Меморандум про співпрацю.

Російські солдати побували в десятках населених пунктів Київської області. Вони залишили нам набагато страшніші наслідки, ніж понівечені будівлі та зруйновані мости, – руїни людських душ.

«Ми усвідомлюємо важливість особисто зустрітися з кожною жінкою, яка потребує психологічної підтримки після пережитих жахів окупації. Тому ми об’єднуємо зусилля з органами місцевого самоврядування. Співпраця дозволить нам надавати психологічну підтримку постраждалим жінкам безпосередньо у місті їх проживання – у Нємішаївській громаді» – розповідають в Assisto.

Окрім організації психологічної підтримки постраждалим від насилля під час окупації, проведення групових консультацій жінкам, які страждають від посттравматичного стресового розладу, партнери також домовились об’єднати зусилля, щоб допомагати жінкам ресоціалізуватись та знайти в собі сили почати життя спочатку.

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close