Жінки Київської області, які пережили окупацію, безкоштовно отримують консультації психологів  та медичні послуги

Психологи проєкту Assisto у партнерстві з лікарями УЗД та акушер-гінекологами від Київського полового будинку 2 працюють у населених пунктах Київської області

Київщина потрапила під окупацію російських військ на початку повномасшабного вторгнення. За цей час загарбники встигли закатувати, зґвалтувати та вбити сотні людей. Ті, хто лишився, закарбували в пам’яті сцени відчаю та смерті, з якими важко нормально жити далі. Більшість людей потребує професійної допомоги психолога, щоб позбутися наслідків стресу, який їм довелося пережити цієї весни.

Тож, благодійна організація «Фонд сім’ї Андреєвих»,  у межах Crisis Respond Fund for Ukraine за підтримки закордонних партнерів Women for Women International та Zene za Zene International, створила проєкт Assisto – допомога жінкам та дітям, які пережили окупацію і опинилися в кризових ситуаціях внаслідок війни в Україні.

Лише за останній місяць команда проєкту Assisto, яка складається зі спеціалістів психотерапевтів та психологів, відвідала більше 30 деокупованих населених пунктів Київської області. За цей час було проведено групові та індивідуальні сесії психологічної допомоги для більше ніж півтисячі дорослих та дітей.

«Під час проведення психологічних сесій, ми зрозуміли, що наразі у більшості жінок існує запит на отримання медичних послуг, але через брак коштів – це проблематично для них. Особливо, якщо в селі немає профільного лікаря і на огляд потрібно їхати в Київ», – розповідає директор «Фонду сім’ї Андреєвих» Ірина Андреєва . Тож, днями Assisto та керівництво Київського пологового будинку 2 підписали Меморандум про співпрацю. Відтепер жінки, яким потрібна допомога, зможуть отримати консультації психологів, скористатися медичними послугами, отримати своєчасну діагностику та консультації щодо репродуктивного здоров’я та планування сім’ї. І все це не виїжджаючи за межі свого населеного пункту.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close