Психотерапевт Assisto Василь Гуменюк в Херсоні

Розповідь психотерапевта Assisto Василя Гуменюка з Херсона:

💬Туман, дощ та постійна канонада вибухів, котра задає свого моторошного ритму в ансамблі прифронтового Херсону. Кожного дня тут по декілька прильотів по цивільній інфраструктурі. За 2 ночі, що я провів у місті, я двічі бачив, як трясуться стіни, прильоти були за 100 метрів від помешкання. І мене вражає, що в цій атмосфері місто живе вже 10- й місяць. Таких міст в нашій державі десятки.

В рамках проєкту Asisto Фонд Сім’ї Андреєвих за підтримки міжнародної організації Women for Women International мені випала честь бути залученому в робочій поїздці слідчих Офіс Генерального прокурора. Мета котрої було розслідування та виявлення злочинів сексуального насилля, заподіяного країною-агресором.

За цей рік, з початку війни, мені доводилось часто працювати в особі психотерапевта із людьми, що пережили окупацію, та зазнавали знущань з боку окупантів, і я не думав, що є ще щось, що може шокувати, та виявляється є.

Зводить з розуму той факт, що кожна дев’ята жінка, котра перебувала в катівні росіян, зазнавала в тій чи іншій формі сексуального насилля. До кожного, кого утримували ці нелюди, застосовували електричний струм, як спосіб «розговорити» або залякати. Людей били фізично, тиснули психологічно, принижували, імітували розстріли, в окремих випадках в процесі катувань виривали нігті. Створювались всі умови, щоб подавити людину морально. Лякає те, скількох ще вони тримають зараз по підвалах, мозок відмовляється приймати те, що це відбувається наяву.

💬Проте стійкість людей вражає. Те як вони тримаються, як піднімають голову і продовжують боротьбу на своєму фронті – дає віру, що ми обов’язково переможемо.

📍Assisto підтримує херсонців не тільки психологічно, але і надаючи гуманітарну допомогу. Ми передали продуктові набори та питну воду потерпілим особисто в руки.

Дякуємо Україна для Христа за Yellow box з продуктами, а також нашим друзям Дако Київ за допомогу з логістикою.

Херсон – це Україна!🇺🇦

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close