Assisto. Ми – поруч

У кожного власний фронт і своя зброя. Наша – допомагати іншим.
“Фонд сім’ї Андреєвих” за підтримки “Women for Women International” та “Zene za Zene International” започаткував проєкт Assisto для жінок, які перебували в окупації і яким сьогодні потрібна психологічна допомога та реабілітація.
Мобільні групи, які складаються із психологів та психотерапевтів, проводять групові та індивідуальні сесії психологічної підтримки у населених пунктах Київської області.
Крім того, за номером 0800300166
цілодобово та безкоштовно діє “гаряча лінія” для жінок, які опинилися в кризовій ситуації внаслідок війни. Жертви фізичного або психологічного насилля отримують допомогу анонімно та конфіденційно.
Підпишіться на Facebook та Instagram проєкту, щоб знати останні новини та важливі анонси.
Допомога під час війни в Україні: Київська область

![]() |
![]() |
![]() |
Допомога під час війни в Україні: Херсон
11 квітня 2022



![]() |
![]() |
![]() |
Допомога під час війни в Україні: гуманітарна допомога для Київської обласної клінічної лікарні
25 березня 2022
Війна в Україні щоденно забирає життя українців. Наші лікарі працюють на межі своїх можливостей. І часто виникають перебої з постачанням витратних матеріалів та ліків. Наш фонд, у співпраці із української діаспорою в Німеччині та українськими лікарями, доставив до Київської обласної лікарні ліки від підвищеного тиску, системи для крапельниць, перев’язувальні матеріали.
“Щиро дякую лікарю-хірургу з Падеборну Андрію Лілякевичу та лікарю-урологу, заввідділенням хірургії одного дня Київської обласної лікарні Ярославу Шаповаленко за цю допомогу лікарні! Дякую Голові Волонтерського руху Буковини Катерині Пономарьовій за оперативну логістику з Німеччини до України. Вся для перемоги. Кожен на своєму місці” – сказав засновник фонду Юрій Андреєв.
Вся для перемоги. Кожен на своєму місці.
Слава Україні!
Допомога під час війни в Україні
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Трансплантації в Україні – бути!
1 жовтня 2021

![]() |
![]() |
![]() |
21 Липня 2021

27 Липня, 2018
Одеську Алею життя створено!
Вже третя в Україні алея вшанування донорів вчора з’явилася в Одесі. Діти та дорослі, чиє життя стало можливим завдяки жертовності інших людей, висадили яблуні у Михайлівському сквері.
Національний рух “За трансплантацію” та БО БФ «Фонд сім’ї Андреєвих» започаткували традицію створення таких алей восени 2018 року. Ми розпочали зі столиці, потім був Миколаїв. І ось – Одеса!
Наша організація дякує Благодійному фонду “Пчелка” за підготовку всіх оргмоментів, без вас цієї події не відбулося б!
Також дякуємо всім, хто сьогодні зміг бути присутнім на заході, хто виявив бажання посадити дерево, щоб таким чином сказати «ДЯКУЮ ЗА ЖИТТЯ».
Дякуємо Iulia Iatco, яка приїхала аж з Молдови, поділилась досвідом наших сусідів, які вже випередили нас у розвитку трансплантологію.
Дякуємо чиновникам, депутатам Одеси та Одеської області за небайдужість до теми донорства, за підтримку!
“Знаєте, не втомлююся повторювати, що найбільше нас надихнув саме Європейський день донорства у Молдові, до якого ми з Ірина Андреєва долучилися у жовтні 2018 року. Я мрію, щоб Алеї життя були створені у всіх містах України. Адже саме таким способом найкраще можна пояснити суспільству, наскільки важливим є розвиток трансплантації в Україні, популяризація донорства. Упевнений, що вже невдовзі ми будемо анонсувати про черговий захід – створення Алеї життя в іншому місті нашої держави” – висловив думку голова організації Юрій Андреєв
Історії людей, які живуть із донорськими органами завжди надихають інших боротися з хворобою, дають той промінь надії, запал та енергію. Вчора до нашого заходу долучились і дітки, які пройшли складний шлях лікування, побороли недуг та живуть абсолютно повноцінним життям. Ця радість у їхніх очах, радість їхніх батьків, братів та сестер…це дійсно надихає!
Алею життя висадили в Миколаєві
10 листопада 2018 р. (4 роки тому)
У суботу, 10 листопада, на території Миколаївської обласної лікарні (м. Миколаїв, вул. Київська, 1) пацієнти із пересадженими органами висадили дерева, створивши «Алею життя».
Алея – це символ зародження нового життя, яке стало можливим завдяки людській жертовності. Українці, які вже живуть із донорськими органами таким чином хочуть вшанувати і подякувати тим, хто став для них порятунком.
Захід проходить за ініціативи ГО «Національний рух «За трансплантацію» та БО БФ «Фонд сім’ї Андреєвих»
На Алеї життя висаджено 20 дерев
Довідка. Подібні акції проводять у всіх країнах світу, де розвинута трансплантація. Нещодавно Алея життя з’явилась і у Молдові, де цього року проводили Європейський День донорів органів. У багатьох клініках світу також існують стіни пам’яті, де пишуть імена кожної людини, яка після смерті стала донором. Таким чином суспільство висловлює подяку за врятоване життя. Перше вшанування пам’яті вже пройшло в м. Києві.
Популяризація донорства – це основна місія ГО «Національний рух «За трансплантацію». Ми дуже сподіваємося, що система буде налагоджена і трансплантація в Україні запрацює, і колись ми зможемо займатись лише популяризацією. Ініціатором проведення заходу в місті Миколаєві є член Руху «За трансплантацію» Ксенія Щиголь – це українка з індійським серцем.
Вперше в Україні висаджено Алею життя
3 листопада 2018 р.
Сьогодні у столиці України започатковано нову європейську традицію – вшановування донорів, які врятували життя. Символічна Алея життя створена на території Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги. Участь у заході взяли ті українці, які вже живуть із донорським органом чи стовбуровими клітинами: Андрій Дубик, Ігор Остапчук, Наталія Омельчук, Артем Мархай, Анастасія Хохлова, Олександр Саливон, Владислав Гутник, Ольга Волтовська, Євген Мальцев, Денис Кушнір. А також до заходу приєдналися відомі телеведучі, зірки шоу-бізнесу: Наталія Бучинська, Андрій Данилевич, Дмитро Андрієць, Інна Силантьєва, Світлана Вишня; народні депутати Валерій Дубіль та Сергій Шахов.
Алея – це символ зародження нового життя, яке стало можливим завдяки людській жертовності. Українці, які вже живуть із донорськими органами таким чином вшанували і подякували тим, хто став для них порятунком.
Подібні акції проводять у всіх країнах світу, де розвинута трансплантація. Нещодавно Алея життя з’явилась і у Молдові, де цього року проводили Європейський День донорів органів. У багатьох клініках світу також існують стіни пам’яті, де пишуть імена кожної людини, яка після смерті стала донором. Таким чином суспільство висловлює подяку за врятоване життя. Уперше, подібне вшанування пам’яті пройшло і в Україні.
Організатори акції – голова ГО «Національний рух «За трансплантацію» Юрій Андреєв та головний лікар КМЛШМД Олександр Ткаченко – відкриваючи офіційну частину заходу, зазначили важливість побідних акцій для всього українського суспільства. Адже у нашій країні, на жаль, трансплантологія розвивається надто повільно, хоча порятунку потребують тисячі українців. Символічна Алея життя має стати місцем, де кожен, хто втратив близьку людину, зможе знайти спокій. Висаджені дерева – це яблуні, які щовесни цвістимуть, щороку приноситимуть плоди. Цим самим символізується вічне життя.
«У планах громадської організації, створити подібні алеї і в інших містах України. Сьогодні було висаджено 14 дерев. І ми сподіваємося, що щороку українці, які отримали шанс на життя, садитимуть дерево на Алеї життя, в подяку тому, хто став для них рятівником», – сказав Юрій Андреєв.