Наші проекти

Assisto. Ми – поруч

У кожного власний фронт і своя зброя. Наша – допомагати іншим.
“Фонд сім’ї Андреєвих” за підтримки “Women for Women International” та “Zene za Zene International” започаткував проєкт Assisto для жінок, які перебували в окупації і яким сьогодні потрібна психологічна допомога та реабілітація.

Мобільні групи, які складаються із психологів та психотерапевтів, проводять групові та індивідуальні сесії психологічної підтримки у населених пунктах Київської області.

Крім того, за номером 0800300166

цілодобово та безкоштовно діє “гаряча лінія” для жінок, які опинилися в кризовій ситуації внаслідок війни. Жертви фізичного або психологічного насилля отримують допомогу анонімно та конфіденційно.

Підпишіться на Facebook та Instagram проєкту, щоб знати останні новини та важливі анонси.

Допомога під час війни в Україні: Київська область

Ти бачиш жінок, які то все отримали. Дітей. Їх очі.
Ти їх зовсім не знаєш і ніколи не потиснеш руку.
Але зараз для них це дуже важливо. Кожна пачка памперсів, дитяче харчування, кожен пакет крупи, консерви, їжа.
Туди де це потрібно. Васильків. Бородянка. Буча.
Міста, які не скорилися. Люди, які вистояли.
Зворотній зв’язок важливий. Завжди.
Тримаємось. Катерино, дякую. Всім хто допомагає.
278122022_5088992711188044_7617819692244130985_n 278085851_5088992631188052_2113958140808786813_n 278198494_5088992401188075_3249701631678328202_n

Допомога під час війни в Україні: Херсон

11 квітня 2022

Чернівці-Херсон.
Окупований Херсон. Тимчасово. Куди зараз не проїхати.
Але гуманітарний вантаж для НАШИХ людей вже там. Не питайте як.
Катерина Пономарьова 🔥🔥🔥 На її ФБ-сторінці є вся необхідна інформація як можна допомогати зараз тим реальним людям, хто зараз робить нереальні речі.
278482806_5101593726594609_2893043542964329097_n 278544746_5101694166584565_4309110441492028436_n 278379741_5101593696594612_4291666435832798822_n
 

Допомога під час війни в Україні: гуманітарна допомога для Київської обласної клінічної лікарні

25 березня 2022

photo1649616077(1)Війна в Україні щоденно забирає життя українців. Наші лікарі працюють на межі своїх можливостей. І часто виникають перебої з постачанням витратних матеріалів та ліків. Наш фонд, у співпраці із української діаспорою в Німеччині та українськими лікарями, доставив до Київської обласної лікарні ліки від підвищеного тиску, системи для крапельниць, перев’язувальні матеріали.
“Щиро дякую лікарю-хірургу з Падеборну Андрію Лілякевичу та лікарю-урологу, заввідділенням хірургії одного дня Київської обласної лікарні Ярославу Шаповаленко за цю допомогу лікарні! Дякую Голові Волонтерського руху Буковини Катерині Пономарьовій за оперативну логістику з Німеччини до України. Вся для перемоги. Кожен на своєму місці” – сказав засновник фонду Юрій Андреєв.
Вся для перемоги. Кожен на своєму місці.
Слава Україні!

Допомога під час війни в Україні

2 3 4
1 5  

Трансплантації в Україні – бути!

1 жовтня 2021

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, борода, люди стоять та у приміщенні5 років тому моє життя врятували лікарі Київського обласного онкодиспансеру. Сьогодні тут відкривають відремонтоване відділення високодозової хіміотерапії. Це перший етап до створення повноцінного Центру трансплантації кісткового мозку на Київщині.
Колись похмурі та із цвіллю стіни, а сьогодні – сучасне відділення, де лікарі рятуватимуть важкохворих. 85 аутотрансплантацій на рік, та 36 алогенних пересадок на рік – така потреба в операціях лише на Київщині. Після повного завершення ремонту Центр повністю покриватиме потребу області і зможе приймати на лікування людей із інших областей.
Ремонт у цьому відділенні виконано за кошти самої лікарні. А от відділення трансплантації кісткового мозку проводять за кошти обласного бюджету. Також обласний бюджет покрив витрати на Лабораторію гістосумісності великої потужності. Зараз тут тривають підготовчі роботи, скоро вона повноцінно запрацює. Я дякую Наталія Гунько Тетяна Семенова Ярослав Москаленко Олена Єфіменко Олександр Дубінський – народний депутат України, голові профільної комісії КОР Маша Киселева за те, що ви даєте можливість лікарям працювати і рятувати людей. Дякую директору Київського обласного онкодиспансеру Алла Арешкович за вашу роботу з депутатами та облдержадміністрацією. Сподіваюся, що у обласному бюджеті на 22 рік ми побачимо кошти на завершення ремонту в Центрі трансплантації кісткового мозку Київського обласного онкодиспансеру.
Вкотре кажу дякую заввідділенням Irina Gartovska та моєму лікарю Ольга Борисюк за врятоване життя
 

 

 

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та люди стоять На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

 

21 Липня 2021

На зображенні може бути: у приміщенніЗа эти выходные двое моих друзей потеряли своих близких.
Один маму, второй жену. Это страшно.
Две смерти за два дня. Подряд.
Рак крови. Трансплантация костного мозга за границей. В Украине нет такой возможности для взрослых пациентов. Вынуждены просить у белорусов и турков такую медицинскую помощь…
А на фото место, где в Украине должен был быть центр трансплантации костного мозга. Киевская область. Демонтаж проведён в прошлом году, а вот доделать ремонт нет денег. Даже оборудование купили уже, лабораторию, а вот со стенами печаль. Просто не выделили на этот год… Видимо всё ушло на “велике будівництво”…
Вот у меня такое ощущение, что кто-то наверху специально тормозит этот процесс.
Я буду благодарен тем Святым людям, которые откликнулся и помогут “продвинуть” это великое дело в Киевской области. Надо доделать. Теряем людей, которых могли бы спасать. Каждый день.

27 Липня, 2018

Слайд1Слайд2Слайд3Слайд4Слайд5Слайд6Слайд7Слайд8

Одеську Алею життя створено!

Одеську Алею життя створено!

Вже третя в Україні алея вшанування донорів вчора з’явилася в Одесі. Діти та дорослі, чиє життя стало можливим завдяки жертовності інших людей, висадили яблуні у Михайлівському сквері.

Національний рух “За трансплантацію” та  БО БФ «Фонд сім’ї Андреєвих» започаткували традицію створення таких алей восени 2018 року. Ми розпочали зі столиці, потім був Миколаїв. І ось – Одеса!

Наша організація дякує Благодійному фонду “Пчелка” за підготовку всіх оргмоментів, без вас цієї події не відбулося б!

Також дякуємо всім, хто сьогодні зміг бути присутнім на заході, хто виявив бажання посадити дерево, щоб таким чином сказати «ДЯКУЮ ЗА ЖИТТЯ».

Дякуємо Iulia Iatco, яка приїхала аж з Молдови, поділилась досвідом наших сусідів, які вже випередили нас у розвитку трансплантологію.

Дякуємо чиновникам, депутатам Одеси та Одеської області за небайдужість до теми донорства, за підтримку!

“Знаєте, не втомлююся повторювати, що найбільше нас надихнув саме Європейський день донорства у Молдові, до якого ми з Ірина Андреєва долучилися у жовтні 2018 року. Я мрію, щоб Алеї життя були створені у всіх містах України. Адже саме таким способом найкраще можна пояснити суспільству, наскільки важливим є розвиток трансплантації в Україні, популяризація донорства. Упевнений, що вже невдовзі ми будемо анонсувати про черговий захід – створення Алеї життя в іншому місті нашої держави” – висловив думку голова організації Юрій Андреєв

Історії людей, які живуть із донорськими органами завжди надихають інших боротися з хворобою, дають той промінь надії, запал та енергію. Вчора до нашого заходу долучились і дітки, які пройшли складний шлях лікування, побороли недуг та живуть абсолютно повноцінним життям. Ця радість у їхніх очах, радість їхніх батьків, братів та сестер…це дійсно надихає!

Алею життя висадили в Миколаєві

10 листопада 2018 р. (4 роки тому)

У суботу, 10 листопада, на території Миколаївської обласної лікарні (м. Миколаїв, вул. Київська, 1) пацієнти із пересадженими органами висадили дерева, створивши «Алею життя».

Алея – це символ зародження нового життя, яке стало можливим завдяки людській жертовності. Українці, які вже живуть із донорськими органами таким чином хочуть вшанувати і подякувати тим, хто став для них порятунком.

Захід проходить за ініціативи ГО «Національний рух «За трансплантацію» та БО БФ «Фонд сім’ї Андреєвих»

На Алеї життя висаджено 20 дерев

 Довідка. Подібні акції проводять у всіх країнах світу, де розвинута трансплантація. Нещодавно Алея життя з’явилась і у Молдові, де цього року проводили Європейський День донорів органів. У багатьох клініках світу також існують стіни пам’яті, де пишуть імена кожної людини, яка після смерті стала донором. Таким чином суспільство висловлює подяку за врятоване життя. Перше вшанування пам’яті вже пройшло в м. Києві.

Популяризація донорства – це основна місія ГО «Національний рух «За трансплантацію». Ми дуже сподіваємося, що система буде налагоджена і трансплантація в Україні запрацює, і колись ми зможемо займатись лише популяризацією. Ініціатором проведення заходу в місті Миколаєві є член Руху «За трансплантацію» Ксенія Щиголь – це українка з індійським серцем.

Вперше в Україні висаджено Алею життя

3 листопада 2018 р.

2edf1d65af4b941deeed0ded7c8d05c31541252433863

Сьогодні у столиці України започатковано нову європейську традицію – вшановування донорів, які врятували життя. Символічна Алея життя створена на території Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги. Участь у заході взяли ті українці, які вже живуть із донорським органом чи стовбуровими клітинами: Андрій Дубик, Ігор Остапчук, Наталія Омельчук, Артем Мархай, Анастасія Хохлова, Олександр Саливон, Владислав Гутник, Ольга Волтовська, Євген Мальцев, Денис Кушнір. А також до заходу приєдналися відомі телеведучі, зірки шоу-бізнесу: Наталія Бучинська, Андрій Данилевич, Дмитро Андрієць, Інна Силантьєва, Світлана Вишня; народні депутати Валерій Дубіль та Сергій Шахов.

Алея – це символ зародження нового життя, яке стало можливим завдяки людській жертовності. Українці, які вже живуть із донорськими органами таким чином вшанували і подякували тим, хто став для них порятунком.

Подібні акції проводять у всіх країнах світу, де розвинута трансплантація. Нещодавно Алея життя з’явилась і у Молдові, де цього року проводили Європейський День донорів органів. У багатьох клініках світу також існують стіни пам’яті, де пишуть імена кожної людини, яка після смерті стала донором. Таким чином суспільство висловлює подяку за врятоване життя. Уперше, подібне вшанування пам’яті пройшло і в Україні.

Організатори акції – голова ГО «Національний рух «За трансплантацію» Юрій Андреєв та головний лікар КМЛШМД Олександр Ткаченко – відкриваючи офіційну частину заходу, зазначили важливість побідних акцій для всього українського суспільства. Адже у нашій країні, на жаль, трансплантологія розвивається надто повільно, хоча порятунку потребують тисячі українців. Символічна Алея життя має стати місцем, де кожен, хто втратив близьку людину, зможе знайти спокій. Висаджені дерева – це яблуні, які щовесни цвістимуть, щороку приноситимуть плоди. Цим самим символізується вічне життя.
«У планах громадської організації, створити подібні алеї і в інших містах України. Сьогодні було висаджено 14 дерев. І ми сподіваємося, що щороку українці, які отримали шанс на життя, садитимуть дерево на Алеї життя, в подяку тому, хто став для них рятівником», – сказав Юрій Андреєв.

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close