Фонд сім’ї Андреєвих підписав меморандум щодо надання допомоги постраждалим від сексуального насилля на війні

У Меморандумі про співпрацю, підписаному з Київським обласним центром соціально-психологічної допомоги (Обласний центр), Фонд сім’ї Андреєвих (Фонд) зобов’язався впровадити проєкти з надання психологічної допомоги постраждалим від сексуального насилля під час війни на деокупованих територіях Київської області.

Фонд вирішив запровадити дані проєкти у відповідь на численні факти звірств російських військових, що окупували Бучу, Бородянку, Іванків й інші населенні пункти Київщини.

Першим кроком буде збір коштів для відновлення будівлі Притулку у Київській області із анонімним місцезнаходженням, яка зазнала ушкоджень під час окупації російськими військовими.

«На сьогодні, коли відомо вже про 124 ймовірні випадки сексуального насильства під час військового конфлікту і сотні жінок і дітей ще не звернулися до офіційних органів із приводу вчиненого насилля, наш Фонд усвідомлює необхідність на даному етапі підготувати інфраструктуру для психологічної допомоги постраждалим. Скоро осінь, а за нею зима, постраждалі не можуть жити у притулку, в якому розстріляні вікна та пробитий уламками ракет дах. Ми ставимо за ціль зібрати 300 000 грн на ремонт всього, що розстріляли, зруйнували росіяни»

Також метою спільної діяльності Фонду й Обласного центру буде впровадження системи кризової психологічної допомоги для жінок і дітей, які зазнали сексуального насилля, допомога з економічною реінтеграцією постраждалих, а також інформаційна підтримка діяльності Обласного центру.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close