У селі Новий Корогод Бучанського району Київщини місцеві жінки безкоштовно отримали медичні послуги та консультації психологів

Прийом провели психологи нашого проєкту Assisto та лікарі від КНП “Київський міський пологовий будинок 2” у межах проєкту Crisis Response Fund for Ukraine за підтримки наших поважних закордонних партнерів Women for Women International та Zene za Zene International

Наша команда організовує декілька виїздних прийомів на тиждень, кожного разу в новому деокупованому населеному пункті Київщини.

Лікарі приймають жінок, які прийшли отримати безкоштовне обстеження, УЗД органів малого тазу, кольпоскопію, цитологію, консультацію щодо репродуктивного здоров’я, а також отримати фахову допомогу від психологів.

Наша мета – допомогти жінкам вчасно помітити і попередити розвиток важких захворювань, не виїжджаючи за межі свого населеного пункту.

Ще одна важлива частина нашої діяльності – психологічна підтримка.

Якщо Ви пережили окупацію і довгий час страждаєте від ПТСР – зверніться за фаховою допомогою до психолога. Повернутися до нормального життя можливо.

По ПТСР наші психологи працюють офлайн з дітками та вчителями в школах.

Для жінок, які постраждали від сексуального насилля, функціонує всеукраїнська цілодобова телефонна “гаряча лінія”: 0 800 300 166.

Все конфіденційно та безкоштовно

Також є індивідуальні офлайн сесії з психологом на нейтральній території.

Медичні огляди та психологічна підтримка – це важливі елементи комплексного піклування для жінок, які пережили окупацію та зазнали насилля.

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close